Dlaczego Mugga ?

Dlaczego Mugga?

Mugga to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek wśród preparatów na komary . Producentem preparatu jest renomowana firma Jaico światowy lider w produkcji preparatów przeciwko najbardziej zagrażającym i dokuczliwym insektom.
Wszystkie środki z serii Mugga zawierają w swoim składzie rewelacyjny i dokładnie przebadany pod kątem odstraszania komarów środek - DEET.
Więcej o tym związku przeczytasz w zakładce  - DEET

Niesamowitą zaletą preparatów z serii Mugga jest  bezpieczeństwo ich stosowania oraz niezwykle wysoka skuteczność potwierdzona badaniami naukowymi prowadzonymi w Instytucie Medycyny Tropikalnej w Antwerpii. 
Więcej o  badaniach preparatu Mugga.

Mugga polecana jest wszystkim, którzy chcą zabezpieczyć się przed komarami , zarówno tymi europejskimi jak i tymi tropikalnymi, które przenoszą różnego rodzaju choroby tropikalne. Mugga nie tylko odstrasza komary, ale zabezpiecza również przed kleszczami, muszkami oraz innymi owadami, które są uciążliwe zarówno podczas wędkowania w Polsce , jak i zagranicznych podróży do miejsc tropikalnych i wilgotnych lasów. 
Stosowanie preparatów Mugga jest bardzo łatwe i co najważniejsze skuteczne. W zależności od stężenia DEET zaleca się stosować preparat raz na kilka godzin. 

Stosowanie preparatu Mugga przez dzieci

Zgodnie z wytycznymi Amerykańskiej Akademii Pediatrycznej , preparaty zawierające środek Deet do stężenia 30 %, bezpiecznie można stosować już u dzieci powyżej 3 miesiąca. Zgodnie z tymi wytycznymi najlepsze preparaty na komary Mugga spray 9,5 % DEET oraz Mugga Roll on 20,% DEET , można bezpiecznie używać już u najmłodszych dzieci, bez obaw o ich bezpieczeństwo.

Preparaty Mugga posiadają wszystkie niezbędne dokumenty rejestracyjne: 

Numer zezwolenia: 4056/10
Atest PZH : HŻ/03360/96
Telefon alarmowy czynny całodobowo:  w Polsce - (22) 6196654,  z zagranicy  (0048 ) 226196654

Preparaty Mugga można zakupić bezpośrednio w naszym sklepie. 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl